Porównaj Oferty
Autoryzowanych Sprzedawców

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Leterus moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

Leterus s.c. z siedzibą w Warszawie , ul. Sienna 90, 01-815 Warszawa , informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Leterus w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Leterus lub przekazywania informacji handlowej w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a eazemd także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na: przetwarzanie przez Leterus moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług Leterus  zgodnie z treścią mojego zapytania.